02634486802 info@voravy.com
فروش تابستانه تخفیف 50%! خرید کنید

منو

سبد خرید کوچک

شرایط و ضوابط

این شرایط و ضوابط ممکن است تغییر کند

ما این حق را برای خود به دست می آوریم که بدون اطلاع قبلی ، این شرایط و ضوابط را به روز و اصلاح کنیم. استفاده شما از shop.company.com و shop.beetlebug.com.sg به دنبال هرگونه تغییر ، موافقت شما برای پیروی از آن است و مطابق قوانین و مقررات تغییر می یابد. به همین دلیل ، ما شما را تشویق می کنیم هر زمان که از این وب سایت استفاده می کنید ، این شرایط و ضوابط را مرور کنید.

محدودیت های مسئولیت

شرکت Pte با مسئولیت محدود مسئولیتی در قبال خسارت و یا ویروس هایی که ممکن است به کامپیوتر شما ، تجهیزات ارتباط از راه دور یا سایر املاک ناشی از دسترسی شما ، استفاده یا مرور شما نداشته باشد ، مسئولیت نخواهد داشت. این وب سایت یا بارگیری مطالب شما از این وب سایت. به هیچ وجه شرکت های خصوصی محدود و محدود ، مشمولین ، کارمندان ، مشاغل ، مشاغل ، کارگزاران ، کارگزاران ، کارگزاران ، اسناد ، مشروبات بازرگانی محدود ، جزء آنها را در قسمت های مختلف ارائه نمی دهند. هرگونه آسیب های غیرمستقیم ، خاص ، محتاطانه ، محتاطانه یا محتاطانه (شامل ، بدون محدودیت) ، این نتیجه از ناحیه کمترین مزایا ، از دست دادن داده ها و یا فعالیت های تجاری استفاده از ، استفاده از حیوانات و غیره. سایت های وب مربوط به این وب سایت ، یا مواد ، اطلاعات یا خدمات قابل استفاده در هر مکان یا هر مکان خاص ، از آنجا که براساس ضمانت ، قرارداد ، قرارداد یا هر نوع دیگر نظریه حقوقی و آنچه را که توصیه نمی شود وجود دارد. محدودیت های خارجی مسئولیت پذیری از وجود صادره ای که توسط قانون مجاز است استفاده نکنید. لطفاً به قوانین محلی خود برای هرگونه تخفیف خاص مراجعه کنید.

در صورت بروز هر مشکلی با این وب سایت یا هرگونه محتوا ، شما موافقت می کنید که تنها راه خود را برای استفاده از این وب سایت انجام دهید. در صورت بروز هر مشکلی با محصولات و یا سرویس هایی که از طریق وب سایت خریداری کرده اید یا از طریق این وب سایت ، شما موافقت می کنید که REMEDY خود را ، اگر بخواهید ، از تولید کننده انواع محصولات یا لوازم خانگی استفاده کنید. ضمانت تأمین کنندگان ، یا به دنبال بازگرداندن و بازپرداخت برای محصولات مشابه یا سرویس های موجود با توجه به بازپرداخت ها و بازگرداندن سیاست های پیش بینی شده در این سایت وب. این سایت ممکن است شامل عدم دقت ، خطا یا خطاهای تایپی باشد. CharlesKeith.com تضمین نمی کند که محتوا بدون وقفه و بدون خطا باشد.

حق چاپ و علائم تجاری

مگر در مواردی که خلاف آن مشخص شده باشد ، مطالب موجود در این وب سایت ، از جمله محدود به متن ها ، تصاویر ، تصاویر ، نرم افزارها ، کلیپ های صوتی ، کلیپ های ویدئویی ، پرونده های انیمیشن ، محدود نمی شوند ، مشمول حقوق حق چاپ و مارک تجاری شرکت خصوصی محدود می باشند. از این رو ، مطالب موجود در این وب سایت ممکن است بدون رضایت کتبی شرکت خصوصی محدود ، کپی ، تکثیر ، اصلاح ، ارسال ، انتقال ، توزیع ، توزیع ، به صورت کامل یا جزئی و به هر شکلی از این موارد صورت پذیرد. کلیه حقوق محفوظ است.

محصولات ، محتوا و مشخصات

کلیه ویژگی ها ، محتوا ، مشخصات ، محصولات و قیمت محصولات و خدمات شرح داده شده یا ترسیم شده در این وب سایت در هر زمان و بدون اطلاع قبلی در معرض تغییر است. برخی از وزن ها ، اقدامات و توضیحات مشابه تقریبی هستند و فقط برای اهداف مناسب ارائه می شوند. ما تمام تلاش های معقول خود را برای نمایش دقیق ویژگی های محصولات خود از جمله رنگ های قابل استفاده انجام می دهیم. با این حال ، رنگ واقعی که مشاهده می کنید به سیستم رایانه شما بستگی دارد و ما نمی توانیم تضمین کنیم رایانه شما چنین رنگهایی را به طور دقیق نمایش دهد. درج هرگونه محصول یا خدمات در این وب سایت در یک زمان خاص ، دلالت یا ضمانت از دسترسی این محصولات یا خدمات در هر زمان ندارد. وظیفه شما این است که کلیه قوانین محلی ، ایالتی و بین المللی را در رابطه با تملک ، استفاده و فروش کالای خریداری شده از این وب سایت ، تعیین و پیروی کنید. با ثبت سفارش ، شما بیان می كنید كه محصولات سفارش داده شده فقط به صورت قانونی استفاده می شوند.

محدودیت حمل و نقل

وقتی سفارش ثبت شود ، تا زمانی که آن آدرس حمل و نقل مطابق با محدودیت های حمل و نقل موجود در این وب سایت باشد ، به آدرس مشخص شده توسط خریدار ارسال می شود. کلیه خریدهای این وب سایت طبق قرارداد حمل انجام می شود. در نتیجه ، خطر از دست دادن و عنوان برای کالاهای خریداری شده از این وب سایت پس از تحویل موارد به شرکت حمل کننده به شما منتقل می شود. شما مسئول تشکیل هرگونه ادعا در مورد حمل کنندگان آسیب دیده و / یا گمشده هستید.

عوارض و مالیات

شما مسئول وظایف و مالیات های خارج از سنگاپور هستید. کلیه موارد ورود به کشور خارجی منوط به بازرسی گمرکی و ارزیابی وظایف و مالیات مطابق با قوانین ملی آن کشور است.

حساب شما

شما وظیفه حفظ محرمانه بودن اطلاعات حساب و گذرواژه خود را بر عهده دارید ، و شما موافقت می کنید مسئولیت کلیه فعالیتهایی که در حساب و گذرواژه شما رخ می دهد را بپذیرید. این وب سایت و شرکت Pte Ltd حق خودداری از servi را دارند