02634486802 info@voravy.com
فروش تابستانه تخفیف 50%! خرید کنید

منو

سبد خرید کوچک

بازگشت و مبادلات

بازگرداندن و مبادله سیاسی

ما می خواهیم که شما از خرید خود راضی باشید و اگر اینگونه نباشد عذرخواهی می کنیم. به هر دلیلی که راضی نباشید ، ما خوشحال می شویم در صورت تحقق شرایط زیر ، مبادله و بازده را برای همه کالاهای خریداری شده از ما فراهم کنیم:

  • همه موارد باید در بسته بندی اصلی خود با برچسب های محصول دست نخورده باشند
  • همه موارد باید ناخوشایند ، بلااستفاده ، بدون شستشو و در وضعیت اصلی خود باشند
  • کفش نباید روی قسمت بیرونی آن باشد
  • باید رسیدهای اورجینال درج شود
  • کلیه موارد لازم است که در اصل از سنگاپور خریداری شود

در صورت عدم رعایت شرایط فوق ، متاسفیم که اطلاع داریم که نمی توانیم بدون در نظر گرفتن اینکه موارد مورد نظر برای ما ارسال شده است ، پردازش هیچ گونه مطالبه ای برای مبادله یا بازپرداخت انجام دهیم.

کالاهای فروش قابل تعویض یا قابل برگشت نیستند یا در بوتیک خرده فروشی ما یا از طریق پورتال آنلاین ما.

1. اعتبار برای مبادلات و بازگرداندن

کلیه مبادلات و بازده ها باید طی 10 روز از تاریخ فاکتور برای سنگاپورس و 20 روز برای سفارشات خارج از کشور جمع شود. برای تحویل های محلی ، گزینه ای برای مبادله در هر یک از بوتیک های ما در سنگاپور از طریق پورتال آنلاین ما در www.company.com وجود دارد. با این وجود ، همه درخواست های برگشتی باید به صورت آنلاین و در هر دو تحویل محلی و خارج از کشور در سایت www.company.com انجام شود.

2. در بوتیک های ما مبادله می شود

2.1 لازم است فاکتور اصلی خود را به همراه اقلام (های) موجود در شرایط اصلی و بسته بندی آن به هر کدام از بوتیک های ما بیاورید.

2.2 شما بلافاصله پس از ارزیابی توسط همکاران خرده فروشی ما مبنی بر اعتبار آن ، می توانید مبادله هر مورد (های) در بوتیک را داشته باشید.

2.3 اگر ارزش کالاهای ارزی مبادله ای بالاتر از کالاهای اصلی باشد ، از شما خواسته می شود تا اختلاف نقدی را بالا ببرید.

2.4 اگر مقدار کالاهای مبادله ای پایین تر از کالاهای اصلی باشد ، بازپرداخت وجود نخواهد داشت.

2.5 هیچ نوع مبادله دیگری (مانند کوپن های نقدی بوتیک یا اعتبار فروشگاه آنلاین) در بوتیک های ما داده نمی شود.

3. مبادلات و بازگرداندن آنلاین

3.1 لازم است فاکتور اصلی خود را به همراه کالای موجود در بسته بندی اصلی آن وارد کنید.

3.2 لطفاً فرم درخواست Exchange / Return را در اینجا چاپ و پر کنید و مراحل ذکر شده در فرم مربوط به مبادله خود را دنبال کنید.

3.3 بسته بندی خود را از طریق حالت پستی قابل ردیابی برای ما ارسال کنید.

3.4 منتظر تأیید ایمیل ما باشید و پس از آماده شدن کوپن اعتباری فروشگاه آنلاین ، به شما اطلاع داده می شود. به طور کلی ، دوره پردازش 5 روز کاری پس از دریافت بسته شما می باشد.

3.5 کلیه درخواست های بازپرداخت فقط از طریق فروشگاه اینترنتی کوپن های اعتباری بازپرداخت می شود. کوپن اعتباری فروشگاه آنلاین شما 30 روز اعتبار دارد و می تواند برای خرید بعدی شما بصورت آنلاین استفاده شود. این بسیار قابل استرداد ، غیر قابل تمدید ، غیر قابل تعویض برای پول نقد و غیر قابل تعویض برای کوپن های بوتیک است. کوپن اعتباری فروشگاه آنلاین فقط به صورت آنلاین قابل استفاده است و در بوتیک های خرده فروشی ما قابل استفاده نیست.

3.6 کوپن های اعتباری فروشگاه آنلاین در یک معاملات واحد استفاده می شود و هر مبلغ اضافی که مورد استفاده قرار نمی گیرد ، بازپرداخت نمی شود.

3.7 کوپن های اعتباری فروشگاه اینترنتی داده شده در قیمت خرید محصول همانطور که در فاکتور اصلی بیان شده است خواهد بود. هیچ هزینه بازپرداختی برای هزینه های تحویل در هزینه های حمل و نقل اصلی ، برگشتی و به بعد از کالاهای رد شده تحویل داده نخواهد شد.

3.8 اما اگر هر یک از محصولات دریافت شده نقص یا یک حمل و نقل اشتباه تلقی شود ، BeetleBug.com هزینه حمل و نقل کالا (های) را به شما تحمل می کند. لطفاً توجه داشته باشید که همه مبادلات در معرض در دسترس بودن سهام هستند و در حالی که ما سعی داریم کالای جایگزین (های) جایگزینی را برای شما ارسال کنیم ، ما این حق را برای خودمان محفوظ می داریم که از طریق کالای (های) با ارزش مشابه یا ارائه فروشگاه آنلاین ، مبادله انجام دهیم. اعتبار یا هر روش دیگری به صلاحدید BeetleBug.com.

3.9 برای مالیات ها ، عوارض ، تعرفه ها و عوارض مالیات غیرقانونی که برای سفارشات خارج از کشور یا برای بازپرداخت و یا کالاهای رد و بدل شده پرداخت می شود ، بازپرداختی دریافت نخواهد شد

3.10 All returns and exchanges made via our online portal at www.company.com would need to be shipped to :

The Company Pte Ltd

Changi South Lane

#03-01/03NanWahBuilding

Singapore

Tel: +65 6214 1490

4. شرایط ومقررات دیگر

4.1 کلیه مواردی که برگردانده و رد و بدل می شوند فقط یک بار قابل تهیه هستند.

4.2 حق و اختیار خود را در اختیار شما قرار می دهیم تا اگر کالای (های) بعدی برای بازگشت یا مبادله از همان آیتم (ها) مشابه قبل باشد ، شما را از استفاده از بازپرداخت رایگان رد می کنیم.

4.3 خط مشی بازده و مبادله ما خسارات ناشی از صدمات منحصر به فرد ، تصادفی یا تصادفی ناشی از استفاده شما یا پوشیدن و پارگی یک محصول را پوشش نمی دهد.

4.4 BeetleBug هیچ گونه ضمانتی در رابطه با هیچ کالایی ، صریح یا ضمنی ، از جمله ضمانت های ضمنی از تجارت ، کیفیت ، مطابقت با توضیحات و تناسب اندام برای یک هدف خاص ، ندارد.

4.5 چنین بازده ها طبق مقررات قانون حمایت از مصرف کننده (تجارت عادلانه) سنگاپور حاکم است

4.6 کلیه تصمیمات گرفته شده توسط BeetleBug.com نهایی است

5. سیاست تعمیرات

ما خدمات تعمیراتی را برای همه محصولات ما ارائه می دهیم لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در هر یک از بوتیک های ما در سنگاپور بازدید کنید و یا با ما در marketing@company.com تماس بگیرید