02634486802 info@voravy.com
فروش تابستانه تخفیف 50%! خرید کنید

منو

سبد خرید کوچک

سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست محدود شرکت خصوصی

شرکت خصوصی محدود و هر یک از شرکتهای تابعه ، والدین و وابسته آنها در نظر گرفته شده اند که این وب سایت را اداره کنند (“ما” یا “ما”) تشخیص می دهد که شما به نحوه استفاده و اشتراک اطلاعات شما اهمیت می دهید. ما این سیاست حفظ حریم خصوصی را ایجاد کرده ایم تا به شما اطلاع دهیم که چه اطلاعاتی را در وب سایت جمع آوری می کنیم ، چگونگی استفاده از اطلاعات شما و گزینه های شما در مورد نحوه جمع آوری و استفاده اطلاعات شما. لطفاً این خط مشی رازداری را با دقت بخوانید. استفاده شما از وب سایت نشانگر این است که شما روشهای حفظ حریم خصوصی ما را خوانده و پذیرفته اید ، همانطور که در این خط مشی رازداری آورده شده است.

لطفاً توجه داشته باشید که شیوه های توصیف شده در این خط مشی رازداری مربوط به اطلاعاتی است که توسط ما یا شرکت های تابعه ، شرکت های وابسته یا نمایندگان جمع آوری شده اعمال می شود: (من) از طریق این وب سایت ، (ii) در صورت لزوم ، از طریق بخش خدمات مشتری ما در ارتباط با این وب سایت ، ( iii) از طریق اطلاعاتی که در فروشگاه های خرده فروشی رایگان ما به ما ارائه می شود ، و (IV) از طریق اطلاعاتی که در رابطه با تبلیغات بازاریابی و جارو های تبلیغاتی به ما ارائه می شود.

ما مسئول محتوا یا شیوه های حفظ حریم خصوصی در هر وب سایت نیستیم

ما این حق را داریم که به صلاحدید خودمان اصلاح کنیم ، به روز کنیم ، اضافه کنیم ، قطع کنیم ، حذف کنیم یا در هر صورت هر بخشی از این خط مشی رازداری را بطور کامل یا جزئی تغییر دهیم. وقتی این خط مشی رازداری را اصلاح می کنیم ، تاریخ “آخرین به روز شده” را که در بالای این خط مشی رازداری قرار دارد ، اصلاح خواهیم کرد.

اگر بعد از تغییر این خط مشی رازداری ، به ما اطلاعاتی را در اختیار ما قرار دهید یا به هر طریقی به وب سایت دسترسی پیدا کرده یا از آن استفاده کنید ، تصور می شود که بدون قید و شرط موافقت کرده و با چنین تغییراتی موافقت کرده اید. جدیدترین نسخه این خط مشی رازداری در وب سایت در دسترس خواهد بود و بر همه نسخه های قبلی این خط مشی رازداری برتری خواهد داشت.

اگر در مورد این خط مشی رازداری سؤالی دارید ، باید از طریق ایمیل به آدرس marketing@company.com با بخش خدمات مشتری ما تماس بگیرید